Eesti.pl działa już od 17 lat!

0
495

Portal Eesti.pl działa już od 17 lat – w Internecie pojawił się na początku lutego 2003 roku. 

O działalności portalu wiele mówią liczby – w ciągu tych 17 lat na stronie opublikowanych zostało ponad 600 artykułów. Od początku działalności Eesti.pl 838 tys. osób odwiedzało nasze strony 1,044 mln razy czytając 3,25 mln artykułów, aktualności, haseł słownikowych.

Portal to nie tylko treść, ale także Wy, nasi Czytelnicy. Przez kilkanaście lat na skrzynki mailowe portalu wpadło kilkanaście tysięcy maili, w których dzieliliście się wspomnieniami i przygodami z Estonii; pytaliście o najróżniejsze sprawy dotyczące Estonii – komunikację, podróże, studia; przychodziły prośby o pomoc – w odnalezieniu rodziny lub dawnych znajomych, nawiązaniu kontaktów biznesowych i instytucjonalnych.

W mijającym roku udało się przeprowadzić lifting strony, odświeżyć kilka artykułów, opublikować ponad dwadzieścia nowych aktualności i artykułów, wznowić serię „słowo tygodnia” oraz stworzyć zalążek nowego działu podróżniczego. W planach na następnych dwanaście miesięcy jest rozwinięcie i udostępnienie działu podróżniczego oraz oczywiście publikacja nowych aktualności i artykułów (miejmy nadzieję, że jak najczęściej i z pełną regularnością).

Cieszymy się, że po kilkunastu latach działalności stale zaglądacie na Eesti.pl!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj