Patronat Eesti.pl

Organizujesz imprezę estońską, bądź związaną z regionem Morza Bałtyckiego? Chcesz nagłośnić wydarzenie kulturalne lub projekt? Zapraszamy do współpracy!

Serwis Eesti.pl działa już od 12 lat i skupia miłośników Estonii z Polski oraz innych państw. Mamy liczną grupę stałych czytelników, którzy przeglądają nasze strony nie tylko w poszukiwaniu cennych informacji, ale również informacji na temat wydarzeń i projektów związanych z Estonią, regionem Morza Bałtyckiego i Skandynawią.

Co miesiąc nasze strony przegląda kilka tysięcy czytelników. Są to osoby, które nie trafiły na nasze strony przez przypadek. Sądzimy, że jest to najlepsza grupa docelowa dla wydarzeń organizowanych przez Ciebie.

Dodatkowo wiadomości publikowane w Eesti.pl trafiają bezpośrednio do skrzynek mailowych naszych czytelników. Nasze trzy mailingi – prezentujące nowe artykuły i newsy, przypominające o zbliżających się wydarzeniach oraz z kursem języka estońskiego – każdego miesiąca czytane są przez setki subskrybentów.

Do internautów zainteresowanych Estonią i regionem Morza Bałtyckiego docieramy również poprzez Social Media. Nasze strony, grupy i profile w serwisach takich jak Facebook, Google+, GoldenLine, LinkedIn, Twitter, Flickr skupiają kilka tysięcy użytkowników zainteresowanych sprawami estońskimi i bałtyckimi.

Sądzimy, że Eesti.pl to obecnie najlepsze źródło informacji, a przez to medium dla spraw i wydarzeń estońskich w Polsce.

Pochwal się swoim projektem, wystarczy do nas napisać – eesti [@] eesti.pl. Zapraszamy do współpracy!

 

Redaktor naczelny,

Kazimierz Popławski