Konferencja: Estonia and the Baltic Sea Region – What Next After the Crisis?

0
480

17 kwietnia, w Warszawie odbędzie się konferencja Estonia and the Baltic Sea Region – What Next After the Crisis? Organizatorami konferencji są Ambasada Estonii w Warszawie oraz Polski Instytut Spraw Międzynarodowych.

Panelistami konferencji będą Raul Mälk oraz Kinga Dudzińska. Raul Mälk jest spejcalnym przedstawicielem w regionie Morza Bałtyckiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych Estonii. Kinga Dudzińska jest analitykiem Polskiego Insytutu Spraw Międzynarodowych.

Moderatorem będzie Jarosław Ćwiek-Karpowicz – koordynator Wydziału Europy Wschodniej i Południowo-Wschodniej PISM.

Koknferencja odbędzie się 17 kwietnia (wtorek) w godzinach 9:30-10:45 w Polskim Instytucie Spraw Międzynarodowych. PISM mieście się przy ul. Wareckiej 1a w Warszawie (konferencja w sali konferencyjnej na pierwszym piętrze).

Uczestnictwo w spotkaniu należy potwierdzić do 16 kwietnia pod nr telefonu 225 568 070 lub mailowo konferencja@pism.pl.

Poprzedni artykułPółnocnoeuropejska ósemka
Następny artykułList 40.
Portal Eesti.pl
Portal estoński Eesti.pl od 2003 roku dostarcza informacji o Estonii. W naszych zasobach znajduje się obecnie prawie 600 artykułów, aktualności, tekstów informacyjnych, lekcji języka estońskiego, galerii i innych. Nasze treści pokrywają pełne spektrum tematów związanych z Estonią i w mniejszym stopniu z krajami bałtyckimi i nordyckimi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj