Eesti.pl już 15 lat upowszechnia wiedzę o Estonii

0
603

Serwis Eesti.pl pojawił się w Internecie na początku lutego 2003 roku, a więc już od 15 lat dostarcza informacje o Estonii polskim czytelnikom.

W tym czasie opublikowaliśmy niemal 700 artykułów i aktualności, odpowiedzieliśmy na tysiące maili zawierających przeróżne pytania dotyczące Estonii, pomagaliśmy odnajdować w Estonii rodziny i znajomych, z którymi przed laty urwał się kontakt, łączyliśmy firmy, podpowiadaliśmy kiedy i co zwiedzać w Estonii albo jak wyglądają studia w Estonii itd. itd.

Eesti.pl w latach 2005-2014 :)

Przez 15 lat przeszliśmy kilka metamorfoz – od czarnych stron pisanych w notatniku, przez jaśniejsze, ale nadal pisane w notatniku, po aktualną wersję utrzymywaną na WordPressie. Pierwszych kilka lat strona działała na darmowych serwerach, więc i domeny „Eesti.pl” dorobiła się po kilku latach od uruchomienia.

Działalność serwisu Eesti.pl najlepiej oddadzą liczby:

  • ponad 660 aktualności i artykułów,
  • 928 tys. wizyt ponad 742 tys. użytkowników,
  • 3,04 mln przeczytanych artykułów i aktualności.
  • 9,5 tys. maili tylko w podstawowej skrzynce mailowej (i tylko tych, które „przetrwały” 15 lat zmian).

W ostatnim czasie publikowaliśmy mniej własnych artykułów i aktualności, głównie ze względu na skupienie się na rozwoju siostrzanego projektu – Przeglądu Bałtyckiego. Już wkrótce jednak regularnie ukazywać się będą nowe artykuły także na stronach Eesti.pl. Zachęcamy do regularnego odwiedzania.

PS.

Jeśli chcielibyście podarować coś na 15 urodziny naszego serwisu, zachęcamy do wspierania współtworzonej przez nas Fundacji Bałtyckiej (wydawcy Przeglądu Bałtyckiego) – każda złotówka z przekazywanych darowizn to nowe artykuły i projekty przybliżające Estonię i cały region Morza Bałtyckiego.

 

Chcę wesprzeć Fundację Bałtycką »

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj