Zniżka na prenumeratę w Przeglądzie Bałtyckim

0
3523

Kilka dni temu Przegląd Bałtycki uruchomił prenumeratę – dostęp do wybranych treści tylko dla prenumeratorów. Ponieważ Przegląd Bałtycki jest naszym partnerskim portalem, czytelnicy Eesti.pl mogą liczyć na zniżki przy zakupie prenumeraty.

Przegląd Bałtycki to jedyny polski portal poświęcony regionowi Morza Bałtyckiego, opisuje tematy polityczne, kulturalne, historyczne, gospodarcze i inne dotyczące krajów nordyckich, bałtyckich i środkowoeuropejskich znajdujących się w regionie. Specjalne miejsce zajmuje tematyka związana z krajami bałtyckimi, w tym z Estonią. Przegląd Bałtycki dostarcza przede wszystkim pogłębionych treści – artykułów i wywiadów.

Prenumerata w Przeglądzie Bałtyckim daje dostęp do prawie pół tysiąca artykułów w Archiwum i strefie Premium Przeglądu Bałtyckiego oraz dostęp do wszystkich nowych artykułów.

Przegląd Bałtycki jest partnerem portalu Eesti.pl dlatego możecie liczyć na zniżki przy zakupie prenumeraty. Aby skorzystać z promocji należy zastosować kod rabatowy: EestiPLxPB. Kod daje 50% zniżki na pierwszy miesiąc prenumeraty w dowolnym wariancie.

Jak skorzystać z rabatu? Na stronie https://przegladbaltycki.pl/prenumerata należy wybrać pożądany wariant prenumeraty, a w następnym kroku wpisać kod w pole „Kod rabatowy”. Kod jest ważny do 14 listopada!

Warunki i korzyści związane z poszczególnymi wariantami prenumeraty zostały opisane na stronie Prenumeraty oraz w Regulaminie prenumeraty Przeglądu Bałtyckiego. Więcej informacji nt. prenumeraty można uzyskać bezpośrednio od Przeglądu Bałtyckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj