Home / Aktualności / Przegląd Bałtycki – portal o regionie Morza Bałtyckiego

Przegląd Bałtycki – portal o regionie Morza Bałtyckiego

Państwa położone wokół Morza Bałtyckiego są motorem napędowym europejskiej gospodarki i innowacji. Kraje nordyckie i kraje bałtyckie zaskakują kolejnymi pomysłami, startupami, rozwiązaniami ekologicznymi. Polska i Niemcy zadziwiają prężnie rozwijającymi się gospodarkami.

Przegląd Bałtycki powstał, aby przybliżać to co się dzieje nad Bałtykiem, informować o osiągnięciach i inspirujących zmianach zachodzących w poszczególnych państwach i całym regionie. Przegląd Bałtycki jest serwisem siostrzanym Eesti.pl toteż zachęcamy do śledzenia tego portalu. Nowy serwis, dzięki naszemu bliskiemu partnerstwu, publikuje również wiele treści poświęconych Estonii.

Na stronie internetowej Przeglądu Bałtyckiego publikowane są aktualności i artykuły, a poprzez profile w mediach społecznościowych – Facebook.com/PrzegladBaltycki i Twitter.com/PBaltycki – dostarczane są również informacje pochodzące z serwisów zewnętrznych.

Zachęcamy do regularnego odwiedzania i czytania publikacji w Przeglądzie Bałtyckim.

About Portal Eesti.pl

Portal Eesti.pl
Portal estoński Eesti.pl od 2003 roku dostarcza informacji o Estonii. W naszych zasobach znajduje się obecnie prawie 600 artykułów, aktualności, tekstów informacyjnych, lekcji języka estońskiego, galerii i innych. Nasze treści pokrywają pełne spektrum tematów związanych z Estonią i w mniejszym stopniu z krajami bałtyckimi i nordyckimi.