Strona głównaAktualnościWebinar dla estońskich przedsiębiorców zajmujących się handlem zagranicznym

Webinar dla estońskich przedsiębiorców zajmujących się handlem zagranicznym

Zapraszamy estońskich przedsiębiorców, którzy zajmują się handlem międzynarodowym na pierwszy webinar stworzony specjalnie dla nich.

Ebury jest jedną z największych instytucji pieniądza elektronicznego i międzynarodowych instytucji płatniczych z Londynu, z ponad 46 tysiącami klientów biznesowych na całym świecie. Ebury specjalizuje się w produktach walutowych, zabezpieczających i finansujących handel w 24 biurach na 4 kontynentach.

Mimo trwającej pandemii COVID-19 Ebury nadal upowszechnia ideę biznesu bez granic, tym razem prowadząc webinar dla przedsiębiorców z krajów bałtyckich.

Głównym tematem spotkania będzie otaczająca nas pandemia i to jak rynki zareagowały na zmieniające się warunki gospodarcze na całym świecie. Nasi eksperci wezmą pod lupę sytuację krajów bałtyckich ze szczególnym uwzględnieniem zagadnienia wymiany walutowej i zabezpieczeń kursowych w biznesie.

Panelistami webinaru będą: analityk rynku Roman Ziruk oraz dyrektor zarządzający ds. sprzedaży Jakub Łańcucki.

Agenda:

12:00–12:05: Wstęp

12:05–12:35: Pandemia, globalna gospodarka i rynek walutowy. Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy? – Roman Ziruk, Analityk Rynku

12:35–13:05: Ryzyko walutowe importera w praktyce – Jakub Łańcucki, Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży

13:05–13:30: Q&A

Webinar odbędzie się 2 czerwca o godzinie 12:00 lokalnego czasu (GMT+3) / 11:00 czasu polskiego.

Webinar będzie prowadzony w języku angielskim. Udział jest bezpłatny.

Link rejestracyjny: https://bit.ly/3cMU0Vv

Eesti.pl jest partnerem medialnym wydarzenia.

Portal Eesti.pl
Portal Eesti.pl
Portal estoński Eesti.pl od 2003 roku dostarcza informacji o Estonii. W naszych zasobach znajduje się obecnie prawie 600 artykułów, aktualności, tekstów informacyjnych, lekcji języka estońskiego, galerii i innych. Nasze treści pokrywają pełne spektrum tematów związanych z Estonią i w mniejszym stopniu z krajami bałtyckimi i nordyckimi.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular