Strona głównaAktualnościNowa odsłona Eesti.pl

Nowa odsłona Eesti.pl

Po niemal 10 latach (sic!) od ostatniej przebudowy serwis Eesti.pl doczekał się nowej odsłony. Odświeżona szata graficzna to nie wszystko, wkrótce więcej niespodzianek.

W serwisie sporo się zmieniło. Ze starego „ręcznie robionego” (kodowanego) serwisu przeszliśmy na platformę WordPress. Ta zmiana to właściwie pierwszy etap gruntownej przebudowy. Drugim będzie aktualizacja i publikacja nowych treści (już teraz usunęliśmy część najmniej aktualnych artykułów). To będzie dużo łatwiejsze dzięki prostocie WordPressa, ale nawet pomimo tego będzie to czasochłonny proces. Na tym etapie uzupełnimy również multimedia oraz informacje o autorach.

Na stronie wprowadziliśmy nowe forum (niestety nie udało nam się przenieść starych postów), nowy słownik, nowy mechanizm prezentacji wydarzeń kulturalnych. Zmian jest sporo, więc zachęcamy do przeglądania strony. Obecnie strona pozwala na lajkowanie artykułów, więc zachęcamy do dzielenia się naszymi tekstami w sieciach społecznościowych.

Ze względu na ogrom pracy przy przebudowie mogliśmy popełnić błędy, mogły się wkraść nieścisłości, mogliśmy pominąć kilka słów przy tłumaczeniu skryptów. Nowa wersja strony pozwala na komentarze, więc zachęcamy do zgłaszania błędów w komentarzach lub poprzez adres e-mail: eesti [@] eesti.pl.

Zapraszamy również do współpracy – do przesyłania swoich artykułów, tłumaczeń, zdjęć. Wszystkie materiały i każda pomoc to ważna i ceniona przez czytelników cegiełka w budowie portalu Eesti.pl. :)

 

Tak wyglądała stara wersja serwisu. :)

Eesti.pl w latach 2005-2014 :)
Eesti.pl w latach 2005-2014 :)
Kazimierz Popławski
Kazimierz Popławskihttps://www.eesti.pl
Twórca i redaktor naczelny portali Eesti.pl i PrzegladBaltycki.pl.
RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular