Home / Blog / Zapowiedzi na 2013 rok

Zapowiedzi na 2013 rok

Zbliża się koniec roku 2012, za kilka dni zacznie się 2013. Kilkuset dniowe przedziały czasowe są doskonałą okazją, aby zrobić podsumowanie, czy powziąć decyzje lub postanowienia. Dzisiaj o tym co będzie, a za kilka dni napiszemy o tym co było. Nie, nie z przekory, dane się jeszcze zbierają. 

Zanim przejdziemy do meritum winni jesteśmy przeprosiny za pewne zaniedbania – przeszłe i niestety pryszłe. Brak czasu jest niestety największym wrogiem działalności „po godzinach”. Będziemy jednak starali się wykrzesać ze skromnych zasobów, które posiadamy jak najwięcej. No dobrze, to co obiecamy na rok 2013?

1. Artykuły. W 2012 roku pojawiło się stosunkowo mało artykułów w serwisie. Kilka naszych publikacji pojawiło się jednak tu i tam, offline i online – postaramy się, aby przedruki takich publikacji trafiały również do naszego serwisu.

2. Aktualności. Wiemy, że ta część serwisu leży, będziemy ją reanimować.

3. Aktualność danych. Sporo treści pochodzi jeszcze z początków działalności serwisu przez co, delikatnie mówiąc, są nieaktualne. Będziemy się starać wszystkie te dane zaktualizować.

4. Sporo informacji publikujemy na naszym profilu na Facebooku. Jesteśmy świadomi tego, że nie wszyscy są użytkownikami tego serwisu dlatego będziemy się starać, aby informacje te trafiały również na strony Eesti.pl.

5. Wracamy do newsletterów – podsumowanie każdego miesiąca w serwisie; wydarzenia kulturalne; słówka (tutaj potrzebujemy jednak trochę czasu na przygotowanie treści).

6. Zmiany w funkcjonowaniu serwisu. Jeśli tylko czas pozwoli (jest to bardzo czasochłonne zadanie) będziemy powoli modernizować serwis tak, aby był łatwiejszy w użytkowaniu, ale i abyśmy my mogli możliwie szybko publikować nowe informacje.

7. Postaramy się również, aby blog był w 100% estoński i aby dostarczał przede wszyskim cennych informacji nt. kraju – kilka notatek wyleci, kilka wpadnie. 

 

Czekamy również na Wasze uwagi, komentarze, sugestie i prośby! 

 

PS.

Za około miesiąc Eesti.pl kończy 10 lat. Z tej okazji podarujemy mały prezent (przewodnik) jednemu z naszych użytkowników. Zapraszamy do zaglądania do serwisu, na bloga i na nasz profil na Facebooku.

Szczęśliwego Nowego Roku! 

About Kazimierz Popławski

Twórca i redaktor naczelny portali Eesti.pl i PrzegladBaltycki.pl.