Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Festiwal Tõrva Loits

8 sierpnia 2015, godz. 18:00-9 sierpnia 2015, godz. 02:00

18euro – 45euro

Tylko jednego wieczora, 8 sierpnia 2015, będzie można po raz kolejny doświadczyć największego w Estonii spektaklu na wolnym powietrzu.

Tõrva Loits jest wspaniałym przedstawieniem stworzonym przez Marta Kolditsa, jednego z najlepszych producentów teatralnych w Estonii. Nie jest to jednak kolejne zwykłe przedstawienie na świeżym powietrzu. Tõrva Loits to mieszanka występów najlepszych krajowych zespołów muzycznych, wielkiego pokazu wody, ognia i światła, tricków parkour oraz choreografii przygotowanej przez taneczny skarb narodowy Estonii, Märta  Agu. W tym roku inspiracją reżysera była bajka „Gotamici” napisana przez autora estońskiego eposu narodowego, F.R. Kreutzwalda. Tegoroczny spektakl nosi tytuł „Powrót Gotamitów” i, jak obiecał sam Märt Agu, na scenie będzie działo się jeszcze więcej niż w poprzednich latach. Tym razem publiczność mają przyciągnąć tacy artyści jak Kosmikud, HU?, Genka, Karl-Erik Taukar, Lenna, a także superfinaliści 6. edycji „Eesti Otsib Superstaari” (estońskiej wersji „Idola”), Jüri Pootsmann i  Gertu Pabbo.

Wydarzenie odbędzie się na brzegu pięknego jeziora Veskijärv w Tõrvie, małej historycznej miejscowości w południowej Estonii.

Szczegóły

Start:
8 sierpnia 2015, godz. 18:00
Koniec:
9 sierpnia 2015, godz. 02:00
Koszt:
18euro – 45euro
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
,
Strona internetowa:
http://xn--trvaloits-q7a.ee

Miejsce