Home / Aktualności / SuperBus zaoferuje połączenia w Estonii od 1 euro

SuperBus zaoferuje połączenia w Estonii od 1 euro

Souter Holdings, właściciel polskiego przewoźnika autokarowego PolskiBus, wchodzi do Estonii. Zaoferuje połączenia między Tallinnem a Tartu, Narwą i Pärnu. Bilety będą kosztowały od 1 euro za bilet oraz 1 euro opłaty rezerwacyjnej.

Przeczytaj także:  Jak dojechać do Estonii?

Souter Holdings (w Estonii jako Bus Transport Holding OÜ) należy do Szkota Sir Briana Soutera i w Polsce znany jest z przewoźnika autokarowego PolskiBus. Firma działa obecnie w kilku krajach na całym świecie (m.in. w Polsce, Finlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, USA, Kanadzie, Hiszpanii, Włoszech, Nowej Zelandii) i jeszcze w wakacje wejdzie na rynek estoński – pierwsze połączenia przewidziane są na koniec lipca.

Firma będzie oferowała połączenia na trzech trasach: Tallinn-Tartu (8 połączeń, czas podróży 2:40), Tallinn-Narwa (4 połączenia, czas podróży 3:20), Tallinn- Pärnu (5 połączeń, czas podróży 2:10). W przyszłości połączenie z Pärnu może być wydłużone do Rygi. Połączenia obsługiwane będą dwupiętrowymi autobusami VanHool Astromega TX927 (znane również z polskich dróg). Symbolem SuperBusa w Estonii będzie ryś. Bilety będzie można rezerwować na stronie SuperBus.com.

superbus-marsruudid

About Portal Eesti.pl

Portal Eesti.pl
Portal estoński Eesti.pl od 2003 roku dostarcza informacji o Estonii. W naszych zasobach znajduje się obecnie prawie 600 artykułów, aktualności, tekstów informacyjnych, lekcji języka estońskiego, galerii i innych. Nasze treści pokrywają pełne spektrum tematów związanych z Estonią i w mniejszym stopniu z krajami bałtyckimi i nordyckimi.