Home / Aktualności / Quiz Estonia 2016

Quiz Estonia 2016

Wystartował doroczny quiz wiedzy o Estonii. Wystarczy odpowiedzieć na 12 pytań o kulturę, społeczeństwo i politykę kraju, aby wziąć udział w losowaniu nagród – wycieczek do Estonii.

W tegorocznej edycji należy odpowiedzieć m.in. na głosowanie internetowe i rozliczenie z podatków, o Arvo Pärta, o liczbę wysp i powierzchnię jaką zajmują lasy, należy wiedzieć, kiedy założona została Republika Estońska i co się wydarzy w 2018 roku.

Po odpowiedzi na pytania i uzupełnieniu swoich danych użytkownicy wezmą udział w losowaniu nagród. Główną nagrodą w quizie jest wycieczka dla dwóch osób do Estonii. Pozostałe nagrody to również wyjazdy do Estonii. Quiz potrwa do końca maja, a losowanie nagród odbędzie się 9 czerwca br. Organizatorem quizu jest Ministerstwo Spraw Zagranicznych Estonii.

Zachęcamy do udziału w quizie i życzymy powodzenia!

Przejdź do quizu »

About Portal Eesti.pl

Portal Eesti.pl
Portal estoński Eesti.pl od 2003 roku dostarcza informacji o Estonii. W naszych zasobach znajduje się obecnie prawie 600 artykułów, aktualności, tekstów informacyjnych, lekcji języka estońskiego, galerii i innych. Nasze treści pokrywają pełne spektrum tematów związanych z Estonią i w mniejszym stopniu z krajami bałtyckimi i nordyckimi.