Home / Aktualności / Konkurs! Wygraj bilety do Estonii

Konkurs! Wygraj bilety do Estonii

Wspólnie z firmą ECOLINES przygotowaliśmy konkurs, w którym możecie wygrać bilety dla dwóch osób na podróż do Tallinna i z powrotem. Weź udział w konkursie, wygraj bilety i poznawaj jesienne i zimowe uroki Estonii.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić poniższy formularz – można pozostawić swój adres e-mail oraz imię i nazwisko, ale podzielenie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi Estonii zwiększy szanse w konkursie. Spośród wszystkich uczestników wylosujemy jednego zwycięzcę, który w nagrodę otrzyma bilet dla dwóch osób do Tallinna (i z powrotem). Nagrodę będzie można zrealizować do połowy grudnia. Koniec października i początek listopada to w Estonii jeszcze jesień, grudzień to już zima, a więc takie uroki jak chociażby jeden z najpiękniejszych europejskich jarmarków świątecznych. Zachęcamy do udziału w konkursie!

KONKURS ZAKOŃCZONY

W konkursie zwyciężyła Magdalena Konkol, która swoje zgłoszenie dodatkowo uzupełniła skojarzeniem z Estonią: “W mojej wyobraźni Estonia maluje się jako bogate kulturowo państwo z urokliwymi miasteczkami, surową… lecz jakże piękną… naturą… i możliwością… regeneracji sił :)”. Gratulujemy!

 

Chcesz być informowana/y o innych konkursach na łamach Eesti.pl? Subskrybuj poniższy newsletter:

Wybierz listy:

 

Regulamin:

  1. Konkurs odbywa się w dniach 5-15 października 2015 roku.
  2. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszenia na stronie konkursowej.
  3. Wypełnienie formularza jest jednoznaczne ze zgodą na udział w konkursie oraz zgodą na przetwarzanie danych w celach marketingowych (dopisanie do listy mailingowej Eesti.pl oraz ECOLINES).
  4. Zwycięzca konkursu zostanie wylosowany wśród uczestników konkursu.
  5. Nagrodą jest bilet dla dwóch osób na trasie Warszawa-Tallinn wraz z trasą powrotną fundowany przez firmę ECOLINES. Autobusy odjeżdżają z Warszawy.
  6. Nagroda nie jest wymieniana na gotówkę.
  7. Organizatorzy mają prawo do publikacji imion i nazwisk zwycięzców. Zwycięzca zostanie poinformowany również indywidualnie.
  8. Wygrane bilety muszą zostać zarezerwowane nie później niż 14 dni przed rozpoczęciem wycieczki.
  9. Wygrane bilety mogą być zrealizowane od 29 października do 15 grudnia 2015 roku.

About Portal Eesti.pl

Portal Eesti.pl
Portal estoński Eesti.pl od 2003 roku dostarcza informacji o Estonii. W naszych zasobach znajduje się obecnie prawie 600 artykułów, aktualności, tekstów informacyjnych, lekcji języka estońskiego, galerii i innych. Nasze treści pokrywają pełne spektrum tematów związanych z Estonią i w mniejszym stopniu z krajami bałtyckimi i nordyckimi.